I termin nadsyłania zgłoszeń jest 4 sierpnia br.

Data dodania: 1 sierpnia 2016

W najbliższy czwartek 4 sierpnia br., o godzinie 16:00 mija pierwszy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu Złote Spinacze. Drugi, ostateczny termin to 11 sierpnia o godzinie 16:00.

Projekty można zgłosić w 31 kategoriach konkursowych: 18 głównych, 2 specjalnych i 11 sektorowych. W tym roku wprowadzono następujące nowości:

– nowe kategorie główne: Employer Branding, Content Marketing, Custom Publishing
– nowy sektor: Professional Services
– w kategoriach głównych i sektorowych zostanie przyznany Brązowy, Srebrny i Złoty Spinacz.

Konkurs ma charakter otwarty i jest kierowany do polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji non-profit oraz podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce. Jego celem jest zwiększanie profesjonalizmu i promocja najlepszych praktyk w PR i komunikacji. Do grona jury, jak co roku, zaproszeni zostali eksperci public relations, przedstawiciele świata nauki, mediów oraz organizacji biznesowych  i pozarządowych. W tym roku projekty konkursowe  oceniać będzie 54  jurorów. Audytorem konkursu jest firma doradcza KPMG. Gala Złotych Spinaczy odbędzie się dnia 2 grudnia br. W hotelu Westin w Warszawie.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępne są na www.zlotespinacze.pl

Kalendarium konkursu:

•  4 sierpnia br. do godz. 16:00 – pierwszy termin nadsyłania zgłoszeń

• 11 sierpnia br. do godz. 16:00 – drugi, ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń

• 3 października br. – ogłoszenie wyników I etapu konkursu i listy nominowanych projektów

• 3 – 20 października br. do godz. 16.00 – termin przesyłania przez finalistów dodatkowej dokumentacji do II  etapu konkursu

• 2 grudnia br. – uroczyste ogłoszenie wyników i gala finałowa