Startuje konkurs na Nagrodę Publiczności

Data dodania: 24 października 2017

Po raz pierwszy w Złotych Spinaczach na nagrody w konkursie wpływ będzie miała publiczności. W ramach Złotych Spinaczy 2017 zostanie przyznana Nagroda Publiczności – statuetkę zwycięzca otrzyma podczas Gali Złotych Spinaczy 1 grudnia br. Internetowe głosowanie wystartowało dzisiaj i potrwa do 24 listopada do godz. 24:00. Głosy może oddawać każdy zainteresowany. W konkursie bierze udział 28 projektów.

Konkurs na Nagrodę Publiczności organizowany jest w ramach Złotych Spinaczy 2017. Biorą w nim udział projekty, które otrzymały nominację w Złotych Spinaczach oraz zgłosiły swoje zainteresowanie już na etapie zgłaszania projektu do konkursu głównego. Głosujący zapoznając się z projektami mają do dyspozycji krótki opis projektu oraz specjalnie przygotowany w tym celu poster. Konkurs skierowany jest do branży PR, ale także wszystkich pasjonatów public relations, którzy poprzez swoje zaangażowanie mają realny wpływ na przyznane w konkursie nagrody.

Głosowanie odbywa się poprzez dedykowaną do tego platformę, na którą można się dostać poprzez stronę zlotespinacze.pl. W głosowaniu biorą udział wszyscy zainteresowani. Głosy można oddawać raz na dobę, co oznacza że po 24 godzinach od ostatniego głosowania system pozwoli na ponowne oddanie głosu. Nie ma limitów przy każdorazowym oddawaniu głosów, czyli każdy może zgłosować na więcej niż jeden projekt.

Głosowanie na Nagrodę Publiczności zakończy się 24 listopada br. Konkurs wygra projekt, który otrzyma najwięcej głosów. Zwycięzcę poznamy 1 grudnia podczas Gali Złotych Spinaczy 2017. Organizatorem konkursu jest Związek Firm Public Relations.

Pierwszej edycji Nagrody Publiczności partneruje PRoto.