Zgłoszenia przedłużone do 18 lipca!

Data dodania: 7 lipca 2017

Związek Firm Public Relations ogłosił przedłużenie zgłoszeń do Złotych Spinaczy 2017. Zgłoszenia do konkursu zostały przedłużone do 18 lipca br. do godz. 16:00.

Przypominamy, że do regulaminu konkursu Złote Spinacze 2017 została wprowadzona zmiana dotyczącą zgłaszanych do konkursu projektów.

Dzięki niej do konkursu mogą zostać zgłoszone projekty realizowane w okresie 2016 – 2017, czyli projekty realizowane w całym roku 2016 oraz w części roku 2017 – do dnia przesłania zgłoszenia do konkursu. Zmiany można zobaczyć na stronie Złotych Spinaczy. Ponadto, do konkursu mogą zostać zgłoszone prace, które są kolejną edycją trwającego przez kilka lat projektu, w ramach którego powstała nowa inicjatywa, aktywacja, działanie oraz projekty, które były realizowane przez więcej niż jeden rok, ale ich formalne całkowite zakończenie lub zakończenie okresu np. kilku lat, który chcemy przedstawić do oceny, przypada na bieżącą edycją konkursu.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich podmiotów realizujących projekty  z sektora public relations w Polsce. Celem Złotych Spinaczy jest zwiększanie profesjonalizmu branży i promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych. Zgłoszenia do konkursu można dokonać w łącznie 34 kategoriach: 18 głównych, 3 specjalnych oraz 13 sektorowych.

Audytor konkursu: KPMG. Partnerzy i patroni medialni: IMM, Conrego, EDC Expert Direct Communication, VIDEOactions – agencja filmowa, PRoto, Newseria, Marketing przy kawie, Transmisje Online, Michał Gmitruk Production. Klub Twórców Reklamy, Innovation, Lewiatan, Prix Galien. Partnerzy medialni kategorii: Puls medycyny, Chip, bankier.pl, Świat hoteli.